Szkolenie "Cyfrowe przedszkole"
Nasza placówka, wraz z innymi wronieckimi placówkami, bierze udział w dwutygodniowym szkoleniu "Cyfrowe Przedszkole", które zostało zorganizowane na terenie placówki Przedszkola nr 2 "Wronczusie". Na szkoleniu zdobywamy wiedzę i umiejętności podnoszące kompetencje w zakresie metodyki cyfrowej, umiejętności właściwego doboru cyfrowych materiałów dydaktycznych adekwatnych do wieku dzieci.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO).


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!