Dzień Kobiet
Dzień Kobiet w Przedszkolu nr 1 „Bajkowy Świat” upłynął w wyjątkowo miłej i radosnej atmosferze. W wielu grupach był to czas pełen uśmiechów, drobnych upominków oraz słodkiego poczęstunku. Nie zabrakło serdecznych życzeń i wspólnie spędzonych chwil, które sprawiły wszystkim wiele radości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!