Oto logo strony. Piękne ono jest

Szkolenie "Cyfrowe przedszkole"

Ocena 0/5

Nasza placówka, wraz z innymi wronieckimi placówkami, bierze udział w dwutygodniowym szkoleniu "Cyfrowe Przedszkole", które zostało zorganizowane na terenie placówki Przedszkola nr 2 "Wronczusie". Na szkoleniu zdobywamy wiedzę i umiejętności podnoszące kompetencje w zakresie metodyki cyfrowej, umiejętności właściwego doboru cyfrowych materiałów dydaktycznych adekwatnych do wieku dzieci.  
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO).

Galeria zdjęć

Szkolenie "Cyfrowe przedszkole" 4 Szkolenie "Cyfrowe przedszkole" 3 Szkolenie "Cyfrowe przedszkole" 2 Szkolenie "Cyfrowe przedszkole" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności