"FABRYKA NADZIEI"
Od stycznia 2022 r. w Przedszkolu nr 1 „Bajkowy Świat” w ramach współpracy z MGOPS Wronki z GMINNEGO PROGRAMU PROFILAKTYKI - GMINA WRONKI, w każdą środę w placówce, będą realizowane zajęcia w formie zabaw ruchowych, sportowych, korekcyjnych, plastycznych, artystycznych z elementami integracji sensorycznej, ukierunkowanych na wszechstronny rozwój psychofizyczny dzieci.
Zajęcia prowadzone są przez „Fabrykę Nadziei” - przez Państwo Julię i Artura Hibner. Trzy pilotażowe spotkania odbyły się już w grudniu.