
Przedszkolaki z „Bajkowego Świata”, wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie „Pożegnania Zimy – powitania Wiosny”. Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyczekiwane wydarzenie. Ogromne emocje wśród dzieci wzbudziły już same przygotowania, które rozpoczęliśmy dużo wcześniej niż kalendarzowe nadejście wiosny. Dzieci z wielkim zaangażowaniem pomagały w wykonaniu kukły Marzanny. Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami, wyruszyły barwnym korowodem, trzymając w rękach Marzannę. W ten sposób chciały wyrazić swoją radość z nadejścia wiosny.