Oto logo strony. Piękne ono jest

Konkurs na pisankę 3D

Ocena 0/5

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na najciekawszą pisankę 3D w naszym Przedszkolu. Wasza kreatywność, zaangażowanie i pomysłowość sprawiły, że wybór był niezwykle trudny, a każda praca wyjątkowa i pełna świątecznego uroku.    
Życzymy wszystkim kolorowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, pełnych uśmiechu, ciepła oraz wielu chwil spędzonych razem na kreatywnych aktywnościach przedświątecznych.

Galeria zdjęć

Kon 8 Kon 7 Kon 6 Kon 5 Kon 4 Kon 3 Kon 2 Kon 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności